Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Тренінг для вчителів української мови та літератури, які працюють в 10-11-х класах

20.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

19 лютого 2020 року на базі Люботинської гімназії №1 відбувся методичний тренінг для вчителів української мови та літератури, які працюють у 10-11-х класах.

Під час заходу вчителі Детинич В.В., Нечипоренко Л.С., Баранік С.П., Прилуцька Л.В., Вовк О.В. довели до відома результати написання учнями пробних ЗНО, поділилися досвідом роботи щодо усунення помилок, допущених у роботах. Презентації вчителів були цікавими і насиченими, бо кожен хотів розповісти про ті родзинки, які використовує під час підготовки учнів до ЗНО. Кожен учитель зробив поелементний аналіз помилок, склав індивідуальний план роботи з кожним учнем з їх відпрацювання, розповів про те, які види роботи використовує під час уроків, щоб досягти бажаного результату.

Наступним питанням було «Нове у програмі ЗНО з української літератури». Учителі Прилуцька Л.В., Гаркавенко Т.П., Детинич В.В., Нечипоренко Л.С., Баранік С.П., Вовк О.В. презентували свої розробки уроків до нових тем у літературі. Презентації були творчими і філософськими,  незвичайними і поетичними, мали дослідницький характер. До кожної з тем було створено серію тестів. Ці матеріали зможе використати на уроках української літератури кожен учень і  учитель.

Під час практичного блоку вчителі опрацювали в парах завдання ЗНО-2020, підготовлені методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Проведений захід був надзвичайно корисним, цікавим і насиченим. Дякуємо кожному вчителеві за творчість, креативність і активність. Віримо, що всі наші учні складуть ЗНО з української мови та літератури якнайкраще!

 

Методист  ММК  Хлистун Н.І.

Переглядів: 320 Повернутись