Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

17.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цей день назавжди увійшов в історію як дата, коли було поставлено останню крапку в кровопролитній війні в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року, війні, через пекло якої пройшли тисячі юнаків і дівчат, гідно виконуючи свій військовий обов’язок.

 

У  закладах загальної середньої освіти міста були проведені заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Люботинській гімназії № 1 учнями 8-А класу здійснено проект «Валерій Давидов – герой, випускник школи-гімназії», який презентовано перед учнями 1-4-х, 5-7-х, 8-11-х класів; оформлено пам’ятний куточок, присвячений В.Давидову, який закінчив Люботинську школу №1, загинув, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані; здійснено покладання квітів до пам’ятного знаку В.Давидову; у бібліотеці оформлено виставку літератури «Людське життя-найвища цінність».

У Люботинському навчально-виховному комплексі № 2 були проведені години спілкування «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять» для учнів 2-4-х класів; уроки мужності «Час і досі не загоїв рани» для учнів 5-7-х класів; урок – реквієм «Афганістан: Подвиг, Біль, Пам’ять…» для учнів 9-11 класів.

У Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 було проведено екскурсію до тематичної виставки «Їх молоде життя обірвала Афганська війна» для   учнів 1-4-х класів; виставка малюнків «Мій біль – Афганістан» для учнів 5-7 класів; перегляд та обговорення фрагментів художніх фільмів про події війни в Афганістані для учнів 8-11-х класів.

Учні 8-9-х класів Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 були учасниками міського мітингу біля пам’ятного знаку загиблим  в Афганістані; у закладі проведено тематичну лінійку для учнів 5-11-х класів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; інформаційні хвилинки для учнів 1-4-х класів; уроки пам’яті «Вони боролись за мир» для учнів 5-11-х класів.

У Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 було проведено загальношкільний захід «Афганістан у віршах та піснях» для учнів 5-10-х класів; проведено показ документального фільму, який присвячений бойовим діям на території інших держав, та його обговорення для учнів 8-10-х класів.

У Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 було проведено інформаційні хвилинки  «Що таке Афганістан?» для учнів 1-4-х класів;  виховний захід «Афганістан болить в моїй душі» для учнів 6-7-х класів; виховна година «Герої не вмирають» для учнів 8-9-х класів.

У Караванській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено загальношкільну  лінійку «Афганська війна – як це було?» для учнів 5-10-х класів;  проведено години спілкування «Афганськими  дорогами..» та «Локальні  конфлікти,  причини  їх  виникнення» для учнів 5-8-х класів; класними керівниками проведено засідання круглого столу «Що таке  інтернаціональний  обов’язок?» для учнів 9-10-х класів; оформлена  фотовиставка «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан».

Переглядів: 1203 Повернутись