Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичний практикум для вчителів початкової школи «Нова Українська школа: практичні кроки»

17.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

Завдання освітян робити все, аби сучасні діти могли навчатися без страху і насилля, отримувати ціннісні життєві навички, які відповідають світу, що змінюється. Саме цим питанням був присвячений методичний практикум для вчителів перших та других класів ЗЗСО міста, який відбувся 13 лютого 2020 року.

Під час круглого столу педагоги ознайомилися із Стратегією національно-патріотичного виховання в початковій школі та Програмою «Нова українська школа» у поступі до цінностей» (методист Книш С.М.). Присутні висловили власне бачення щодо сучасних викликів виховання та його головних засад з обов’язковим урахуванням вікових особливостей учнів. Під час спілкування були визначені базові моральні цінності сучасного виховання.

Практична частина методичного практикуму була присвячена створенню компетентнісних завдань для проведення  підсумкової комплексної роботи за результатами річного навчання (методист Блізнякова О.А.).

Даний тип діагностичної роботи в умовах формувального оцінювання передбачає роботу учнів з науково-популярним текстом, до якого пропонуються завдання, що пов’язані змістом з українською мовою, предметом «Я досліджую світ», математикою.

Педагоги розробляли зміст вправ, які передбачають перевірку вмінь правильно знайти інформацію про яку говориться в тексті, відповісти на запитання, ставити запитання, перекодувати інформацію в таблицю, схему тощо.

 

Блізнякова О.А., методист ММК

Переглядів: 186 Повернутись