Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Спільно з видавництвом «Macmillan» проведено воркшоп для вчителів англійської мови ЗЗСО міста

11.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

10 лютого  2020 року на базі Люботинської гімназії № 1 спільно з представником видавництва «Macmillan» Діаною Голован проведено воркшоп для вчителів англійської мови за темою «Ефективні стратегії підготовки до ЗНО-2020 з англійської мови», у якому взяло участь 10 педагогів.

Методист відділу освіти Капустянська Л.С. привітала присутніх, побажала натхненної праці, ознайомила з планом воркшопу та організувала групову роботу, під час якої вчителі опрацювали нормативно-правове забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання, характеристику сертифікаційної роботи з англійської мови та ознайомилися з основними  датами проведення ЗНО-2020.  

Робота продовжилася доповіддю-презентацією «Як підготувати учнів до ЗНО з англійської мови? Лайфхаки для вчителів», під час якої учитель англійської мови Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Поклонська О.М. розповіла про особливості роботи щодо підготовки старшокласників до ЗНО та корисні інтернет-ресурси, які доцільно при цьому використовувати.

 Керівник міського методичного об’єднання, учитель англійської мови Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Курчик О.П. надала практичні поради щодо ефективної  підготовки учнів до ЗНО з англійської мови 2020, акцентувала увагу на найпоширеніших помилках у підготовці учнів та шляхах їх уникнення.

Гість заходу - Діана Голован, представник видавництва «Macmillan», сертифікований викладач CELTA та IHCYLT з більш ніж 10-річним досвідом роботи, провела тренінг з підготовки до третьої частини ЗНО  «Використання мови (Use of English)», обговорила стратегії підготовки здобувачів освіти до іспиту, залучила педагогів до виконання низки цікавих інтерактивних вправ.

По завершенню воркшопу кожен учасник отримав сертифікат  та книжковий подарунок від видавництва «Macmillan».

Щиро вдячні Діані Голован за презентацію сучасних стратегій підготовки до ЗНО, а адміністрації Люботинської гімназії № 1 за   створення сприятливих умов для плідної співпраці.

Переглядів: 289 Повернутись