Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення педагогічного фрістайлу для вчителів математики ЗЗСО міста

03.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

31 січня 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 був проведений педагогічний фрістайл для вчителів математики м. Люботина за темою «Компетентнісно-орієнтований підхід у викладанні математики в Новій українській школі».

Метою даного заходу було ознайомлення педагогів міста з теоретичними основами та практичними напрацюваннями вчителів математики закладу щодо впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу до викладання математики.

Створенню позитивного налаштування на роботу сприяли інтерактивні вправи «Коло друзів» та «Очікування», проведені практичним психологом Ляховою Н.В. за участі вчителя музичного мистецтва Мозгової Л.М.

Інформаційно-презентаційний блок педагогічного фрістайлу був представлений методичним діалогом «Компетентнісно-орієнтований підхід у викладанні математики в Новій українській школі», під час якого вчитель математики Шандиба І.А. ознайомила гостей з методичними наробками вчителів математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з даної теми.

Практичний блок семінару був  представлений методичною лабораторією «Використання інноваційних освітніх технологій для формування ключових та предметних компетентностей учасників освітнього процесу» з використанням дайджесту відеофрагментів уроків математики в 5-6 класах, уроку геометрії в 8 класі, математичного квесту для учнів 7 класу, уроку алгебри та початків аналізу в 11 класі.

Наробками із методичного кейса «Цікава математика» поділилася вчитель математики Гончаренко Т.І. Учасники заходу мали змогу, працюючи в малих групах, створити математичні анаграми, індивідуальні мозаїки в стилі Мориса Ешера, а також із зацікавленістю працювали над вправою «Оживи цифру». Ця робота сприяє залученню більшої кількості учнів в активну діяльність, активізує їх увагу, посилює мотивацію щодо вивчення предмету, розвиває уяву і підвищує ефективність уроків.

Учитель-методист Тарасенко Г.М. представила присутнім методичну скарбничку «ЗНО-2020»: ознайомила з особливостями проведення ЗНО-2020, поділилася досвідом підготовки учнів 10-11 класів до ЗНО з математики та підготувала і провела практичний тренінг для вчителів математики за темою «Функції. Рівняння. Нерівності».

Актуальним для вчителів математики став психологічний тренінг «Нестандартний погляд щодо підготовки до ЗНО», який  провела  практичний психолог Ляхова Н.В. Проаналізувавши труднощі, з яким зустрічаються учні-випускники,  психолог надала практичні рекомендації щодо їх подолання.

Рефлексія була представлена  інтерактивними вправами «Коло вражень» та «Повернення до очікувань», під час яких учасники висловили свої враженнями від спілкування, подякували за інформаційно насичений, актуальний методичний захід.

 

Методист ММК           Мазій С.М.

Переглядів: 1533 Повернутись