Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичний міст для вчителів трудового навчання ЗЗСО міста.

29.01.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

29 січня 2020 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 було проведено методичний міст для вчителів трудового навчання заклаів загальної середньої освіти м. Люботина за темою «Підвищення професійної майстерності вчителів щодо реалізації компетентнісного підходу до проведення уроків трудового навчання».

Робота методичного заходу розпочалася ранковою зустріччю «Крокуємо у «НУШ», під час якої вчителі створювали «колекцію теплих слів», продовжували сенкан, обирали смайлик-настрій, доповнювали малюнок «Дорога до Нової школи».

Інформаційно-презентаційний блок було представлено доповіддю-презентацією «Підвищення професійної майстерності вчителів щодо реалізації компетентнісного підходу до проведення уроків трудового навчання», під час якої вчитель трудового навчання Івченко Т.О. познайомила присутніх із формулою компетентності, розповіла про вимоги до структури, підготовки та організації уроку трудового навчання, запропонувала скласти сходинки компетентнісного вчителя.

Під час практичного блоку вчителі трудового навчання Івченко Т.О. та Руденко В.А. провели майстер-класи  за темами  «Виготовлення головоломок з дроту» та «Технологія декупажу». Учителі трудового навчання познайомилися з історією головоломок та технікою декупажу і власноруч виготовили головоломки з дроту та навчилися робити декупаж кухонної дощечки. На семінарі було представлено виставку дитячих поробок.

Підводячи підсумки заходу, вчителі міста висловили думку, що його проведено на високому рівні.

Ми дуже вдячні вчителям, адміністрації школи за теплу, гостинну зустріч, цікавий, насичений методичний міст.

Переглядів: 1294 Повернутись