Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста

20.12.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

19 грудня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбувся семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості в контексті Нової української школи». Мета заходу  -  ознайомити учасників семінару з досвідом роботи педагогів щодо створення виховної системи школи як оптимального простору життєтворчості особистості в контексті Нової української школи.

Методичний захід було розпочато ранковою зустріччю «Святий Миколай вітає», що допомогло створити атмосферу психологічного комфорту для учасників семінару, яку провела Гаєвська О.А., педагог-організатор.

Дворнік С.М., заступник директора з виховної роботи, презентувала діяльність закладу щодо створення виховного простору в контексті Нової української школи. Задьорна Н.А., класний керівник 2 класу, ознайомила із практичними напрацюваннями виховної діяльності у початковій школі відповідно до Концепції НУШ; Курчик О.П., класний керівник 7 класу, представила пріоритетний напрям діяльності закладу - формування національно - патріотичного виховання учнів; Пахомова Н.М., класний керівник 9 класу, провела з учнями засідання круглого столу, під час якого учні – філософи намагалися знайти відповідь на питання: «Що є необхідною умовою щастя?».

Практичний блок було розпочато проведенням з учасниками семінару міні-тренінгу «Батьківські збори по-новому», під час якого Гаєвська О.А., класний керівник 4 класу, провела інтерактивні вправи: «Оплески», «Сніжинка», «Ниточки», «Повітряна кулька», «Сонечко любові», «Пісочний годинник» із курсу «Культура добросусідства», з метою надання практичних навичок щодо формування партнерських відносин з батьками учнів. Наступним етапом заходу була презентація – практикум шкільних гуртків «Калейдоскоп моїх захоплень»: вихованці гуртка «Юні екскурсоводи», керівник Пигуль К.І., представили проект «Історія моєї школи» - відеоролик, в якому показали заклад з моменту його створення до сучасності. Бурилкіна Л.В., керівник гуртка «Образотворче мистецтво», провела майстер-клас з малювання фарбами на поверхні води - технологія Ебру, що в перекладі з перської означає «схожий на хмари», під час якого учасники семінару вчилися малювати на водному просторі за допомогою фарб та води, які переплітаючись між собою створюють унікальні візерунки, адже створити два однаковісіньких малюнки просто не можливо. Продовжили практикум вихованці гуртка «Археологічне краєзнавство» та «Юні туристи - краєзнавці», керівник Чурілов Є.В., які продемонстрували отримані під час археологічних експедицій  навички роботи із археологічним матеріалом, показали  як правильно розмічати місце майбутнього розкопу, обережно розкопувати культурний шар, робити вертикальну та горизонтальну зачистку. З метою виховання любові і поваги до традицій і обрядів рідної України учні закладу представили для дітей початкової школи та гостей театралізовану виставу «Ходить по землі Святий Миколай».

На завершення роботи учасники поділилися враженнями та власними думками щодо проведення семінару-практикуму, звернули увагу на те, що такі заходи сприяють підвищенню професійної компетентності педагогів   в умовах Нової української школи. У результаті анкетування учасники  відзначили високий рівень підготовки та проведення методичного заходу.

Переглядів: 1879 Повернутись