Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області проведено науково-практичний семінар для керівників ЗЗСО м. Люботина, Пісочинської та Циркунівської ОТГ

17.12.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

17.12.2019  на базі Люботинської гімназії №1 з метою надання підтримки керівникам закладів загальної середньої освіти відбувся науково-практичний семінар за темою «Внутрішня система забезпечення якості освіти: виклики та рішення», який провела заступник начальника управління Державної служби якості освіти у Харківській області Шевченко Наталія Василівна. На заході були присутні всі керівники закладів загальної середньої освіти міста та керівники ЗЗСО Пісочинської та Циркунівської ОТГ.

Під час проведення семінару присутні ознайомились з основними нормативними документами з цього питання, порядком проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, запровадженням внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Під час практичної вправи учасники семінару долучились до розроблення документу про внутрішню систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти закладу.

Відділ освіти Люботинської міської ради висловлює щиру подяку заступнику начальника управління Державної служби якості освіти у Харківській області Шевченко Наталії Василівні за проведений семінар,  матеріали, викладені у доступній формі та живе спілкування.

 

Заступник начальника В.М. Сітченко

Переглядів: 348 Повернутись