Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Інтелектуально-правова гра «Правовий ринг»

10.12.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

10 грудня 2019 року у приміщенні читальної зали Люботинської міської бібліотеки, з метою підвищення рівня правосвідомості, популяризації правових знань та формування активної громадянської позиції молоді, Люботинським бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з відділом освіти Люботинської міської ради для учнівських команд закладів загальної середньої освіти міста Люботина було проведено інтелектуально-правову гру «Правовий ринг», присвячену Всесвітньому дню захисту прав людини, який щорічно відзначається 10 грудня на честь прийняття та проголошення  Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. 

Розпочався захід із привітального слова заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рубана Вячеслава Валерійовича та директора Люботинського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Жмайлової Тетяни В’ячеславівни.

В інтелектуально-правовій грі взяли участь команди у кількості 5 учнів  9-10-х класів. Гра розпочалася з представлення команд та двох турів. Оцінювало команди фахове журі: Бутенко Ганна Сергіївна, головний спеціаліст Люботинського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Данканич Володимир Володимирович,  провідний фахівець з питань зайнятості Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості; Антонова Вікторія Валеріївна,  старший інспектор Харківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, старший лейтенант внутрішньої служби; Халецька Вероніка Миколаївна, психолог Люботинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Альбощій Дмитро Олександрович, голова правління міської громадської організації «Центр розвитку громади міста Люботина»; Санжаровський Сергій Сергійович, помічник судді Люботинського міського суду Харківської області.

За рішенням журі переможцями стали та отримали грамоти за І місце – команда Люботинського навчально-виховного комплексу № 2; за ІІ місце – команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4; за ІІІ місце – команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Усі інші команди нагороджені подяками за активну участь в інтелектуально-правовій грі «Правовий ринг».

Переглядів: 328 Повернутись