Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методична майстерня для вчителів математики м. Люботина

02.12.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

29 листопада 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 було проведено методичну майстерню для вчителів математики шкіл м. Люботина за темою «Формування життєвих компетентностей учнів при вивченні математики в умовах впровадження Концепції нової української школи».

Робота методичної майстерні розпочалася із лекції-презентації  «Формування життєвих компетентностей учнів при вивченні математики в умовах впровадження Концепції нової української школи», проведеної вчителем математики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Потьомкіною Т.В.

Практичний блок був представлений  проведенням фрагменту уроку математики у 6 класі за темою «Відсоткові розрахунки», під час якого Потьомкіна Т.В. продемонструвала присутнім поєднання  індивідуальної та групової форм роботи з дітьми,  захист учнівських проектів за темами «Відсоткові розрахунки», «Дослідження математичними методами  вмісту солі та жирів у чипсах». Виступи учнів  були цікавими, змістовними, насиченими науковою інформацією.

Наступним етапом роботи було проведення засідання консультаційного пункту для учнів 8-х, 10-х класів «Готуємося до ЗНО» (вчитель Бутенко Н.О.), під час проведення якого учні 8-х розвʼязували геометричні задачі за готовими малюнками з теми «Чотирикутники», а учні 10-х класів консультували їх у виборі алгоритмів розвʼязання, надавали поради щодо теоретичних обґрунтувань розрахунків та відповідей.

Під час рефлексії кожен з присутніх мав змогу поділитися враженнями та власними думками щодо формування життєвих компетентностей учнів на уроках математики та отримати відповіді на питання, які виникли в ході проведення заходу. Всі учасники методичної майстерні отримали електронні версії матеріалів проведеного заходу.

Методист ММК С.М. Мазій

Переглядів: 243 Повернутись