Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про заняття міської «Школи молодого вихователя»

27.11.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

26 листопада  2019 року на базі Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Ялинка» проведено заняття  міської  «Школи молодого вихователя». У роботі взяли участь 6 молодих спеціалістів, що працюють у закладах дошкільної освіти міста.

Методист відділу освіти Люботинської міської ради Клименко О.М. привітала молодих спеціалістів, побажала натхненної праці, чудового настрою. Після привітання ознайомила з планом роботи.

Продовжився захід інформаційно-презентаційним блоком, під час якого вихователь-методист Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 "Ялинка" Попова О.О. ознайомила вихователів з теоретичними основами та практичним напрацюванням вихователів та адміністрації закладу з питання «Інноваційні форми роботи з батьками», надала поради молодим спеціалістам у роботі з батьками вихованців.

Наступним кроком у роботі стала доповідь-презентація психолога Центру практичної психології та соціальної роботи Гаєвської Л.В., яка розкрила питання виникнення конфліктних ситуацій та їх причини, висвітлила суть конфліктів, які виникають під час спілкування з дорослими (батьками вихованців) та дітьми, зупинилась на видах стратегії поведінки під час конфлікту, що допомагає краще зрозуміти, яка з реакцій є більш прийнятною за тих чи інших обставин, надала дієві поради для розв’язання конфліктних ситуацій та ознайомила з методиками визначення способів реагування на конфліктну ситуацію.

Під час практичного блоку під керівництвом практичного психолога було проведено заняття з теми «Спробуй вирішити конфліктну ситуацію», де молоді спеціалісти опрацювали запропоновані ситуації та поділилися тими, які виникли у їх роботі, обговорили і спробували знайти дієві шляхи вирішення проблеми. Також було проведено тест «Чи вмієте Ви слухати інших?».

Під час заняття молоді вихователі не лише отримали інформацію, а й мали можливість поспілкувалися між собою, висловили свої думки щодо розглянутих тем.

Підвела підсумки роботи методист ММК Клименко О.М., побажала молодим спеціалістам успіху в подальшій роботі.

Переглядів: 262 Повернутись