Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення фокус-групи для молодих класних керівників

15.11.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

14 листопада 2019 року  на базі Люботинської гімназії № 1 проведено фокус-групу для молодих класних керівників закладів загальної середньої освіти з теми: «Учнівське самоврядування як засіб формування соціальної та громадянської компетентності учнів». Не випадково було обрано тему та місце проведення цього заходу, адже Люботинська гімназія № 1 має ефективний досвід щодо організації роботи дієвого учнівського самоврядування та поширює його не лише на рівні міста, а й області.

На заході були присутні 10 молодих класних керівників закладів загальної середньої освіти міста Люботина, методист методичного кабінету відділу освіти Книш С.М.

Відкрила захід Давиденко В.Г., заступник директора з виховної роботи Люботинської гімназії № 1, яка ознайомила присутніх з планом роботи фокус-групи, з досвідом роботи закладу щодо організації учнівського самоврядування та продемонструвала ефективність застосування різноманітних форм та методів виховного впливу на учнів різних вікових груп через організацію діяльності органів учнівського самоврядування. Лідери учнівського самоврядування гімназії Заяць Іван, учень 6-Б класу, презентував роботу дитячого громадського об’єднання «Веселкова республіка», а Сивицька Єлизавета, учениця 9-А класу, представила роботу  парламентсько-президентської республіки «ТЕМП», як дієвого органу учнівського самоврядування старшокласників. Іващенко Олена, учениця 11-А класу, член Молодіжної ради при Люботинській міській раді, поділилася досвідом роботи щодо розвитку лідерських якостей та творчих здібностей учнів. У грудні 2019 року вона буде представляти місто Люботин на обласному фестивалі «Лідер року», який буде присвячений Дню місцевого самоврядування.

Блок зворотнього зв’язку був представлений вправою «Все в твоїх руках», яку провела методист методичного кабінету відділу освіти Книш С.М. Учасники фокус-групи висловили слова подяки Давиденко В.Г. за  нестандартну форму проведення та практичну спрямованість методичного заходу.

Дякуємо адміністрації Люботинської гімназії № 1 за роботу щодо формування соціальної та громадянської компетентності учнів, які будуть творити майбутнє нашого міста та держави.

Переглядів: 725 Повернутись