Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення конкурсних випробувань фінального етапу І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

14.11.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

14 листопада 2019 року у місті Люботині відбулися конкурсні випробування фінального етапу І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова школа»: «Методичний експромт» та «Проєкт», у яких взяли участь вчителі початкових класів Люботинської гімназії № 1 Несміянова Світлана Вікторівна та Люботинського навчально-виховного комплексу № 2 Глущенко Ольга Олександрівна.

Під час випробування «Методичний експромт» учасники провели майстер-класи для членів журі з демонстрацією методів та прийомів, які вони використовують під час освітнього процесу. Члени журі були в ролі учнів і  під час роботи впевнилися у ефективності та результативності використання запропонованих методичних прийомів, оцінили майстерність та креативність учасників.

Випробування «Проєкт» передбачало демонстрацію вміння проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. Слід зазначити, що учителі обрали актуальні для нашого міста екологічні проблеми. Так, Несміянова С.В. та її учні розробили проєкт «Сортуй сміття заради майбутнього», а Глущенко О.О. разом з учнями  – проект «Сміття сортуй – Планету від бруду рятуй». Учителі презентували доцільність використання методів і прийомів, розкрили педагогічну цінність та показали практичну значущість екологічних проєктів.

Дякуємо членам журі за роботу, а учасникам конкурсу бажаємо подальших успіхів!

Оргкомітет конкурсу

Переглядів: 436 Повернутись