Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про відвідування міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2019»

08.11.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

8-9 листопада 2019 року педагоги та учні Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відвідали шістнадцяту  міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2019», яка відбулася за підтримки Департаменту  освіти та науки  Харківської облдержадміністрації  у приміщенні Палацу спорту (м. Харків, проспект Петра Григоренка,2).

На виставці  були представлені понад 50 учасників - з України, а також заклади освіти Польщі, Словенії, Словаччини та Туреччини. Серед них – Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківська державна зооветеринарна академія, Університет Марії Кюрі – Склодовської з Польщі та інші. На спільному стенді Харківського національного університету радіоелектроніки та Університету економіки з м. Бідгощ (Польща) учні мали змогу ознайомитися з  порядком отримання подвійного диплому, а на стендах Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та побуту зацікавилися  виробами, виготовленими руками його вихованців.

Учителі відвідали семінари для працівників освіти з теми «Поєднання навчального та ігрового процесу в рамках концепції НУШ» та «Сучасні засоби навчання в українській школі».

Учителі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 мали змогу ознайомитися з досягненнями закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій, а учні як майбутні абітурієнти отримали інформацію щодо діяльності закладів вищої освіти.

Переглядів: 273 Повернутись