Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення «скарбнички молодого вчителя» для вчителів інформатики ЗЗСО міста

04.11.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

29 жовтня 2019 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 був проведений теоретично-практичний семінар у формі «скарбнички молодого вчителя» для вчителів  інформатики м. Люботина за темою «Формування інформаційної компетентності учнів в умовах творчого використання інформаційно – технологічних методів навчання».

Метою даного заходу було ознайомлення педагогів міста з теоретичними основами та практичними напрацюваннями вчителя інформатики Каплун-Лутицької В.С.

Теоретичний блок семінару був представлений презентаційним меседжем учителя інформатики Каплун-Лутицькою В.С. «Формування інформаційної компетентності учнів в умовах творчого використання інформаційно – технологічних методів навчання», під час якого вчитель ознайомила гостей з власними методичними наробками з даної теми.

Практичний блок семінару був представлений уроком інформатики в 9 класі з теми  «Захист презентацій», під час проведення якого вчитель продемонструвала присутнім використання на етапі актуалізації опорних знань мобільного додатку Plickers, уміння учнів працювати з комп’ютерами та представляти створені презентації. Під час проведення фрагменту уроку інформатики в 2 класі «Створення зображень за зразком» вчитель інформатики Каплун-Лутицька В.С. продемонструвала використання ігрових та здоровʼязберігаючих технологій, міжпредметних звʼязків

Під час методичного практикуму Вікторія Станіславівна ознайомила колег із особливостями вивчення інформатики в початковій школі за  програмою в межах всеукраїнського експериментального проекту освітнього центру «Крила успіху». Учасники заходу мали змогу ознайомитися з застосуванням на уроках інформатики в 5-11 класах тестового сервісу Plickers та пройти тестування за допомогою додатку Plickers, що сприяє залученню більшої кількості учнів в активну діяльність, активізує їх увагу, посилює мотивацію щодо вивчення предмету, розвиває уяву і підвищує ефективність уроку.

Рефлексія була представлена  інтерактивною вправою «Я – тобі, ти - мені», під час якої кожен з присутніх мав змогу поділитися враженнями та власними думками щодо формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики та отримати відповіді на питання, які виникли в ході проведення заходу. Робота практичного семінару була спрямована на формування у вчителя інформатики переконань щодо доцільності використання на уроці інтерактивних форм організації навчальної діяльності, на підвищення методичного рівня уроків інформатики, а також на розвиток інтересу учнів до предмету.

 

Методист ММК    Мазій С.М.

Переглядів: 554 Повернутись