Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Інструктивно-методична нарада з педагогами-організаторами закладів загальної середньої освіти міста

31.10.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

31 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи методичного кабінету у відділі освіти Люботинської міської ради було проведено інструктивно-методичну нараду з педагогами-організаторами з теми: «Організація учнівського самоврядування як засіб розвитку виховних компетентностей учнів», в роботі якої взяло участь 8 педагогів-організаторів закладів освіти міста.

Методист методичного кабінету Книш С.М. у своєму виступі зазначила, що учнівське самоврядування дає можливість учням вирішувати питання і проблеми, що їх стосуються; формувати в дітях почуття відповідальності, вміння співпрацювати на принципах партнерства, демократизму; виховувати громадянина, якому притаманне гармонійне поєднання духовного багатства,
моральної чистоти та фізичної досконалості; розширювати діапазон діяльності дорослих і дітей як членів єдиного колективу; створювати умови для їхньої співдружності, творчого пошуку.

Під час практичного блоку учасники наради опрацювали вправи з формування лідерських якостей учнів: «Бінго»; «Лідер – який він?»; «Доріжка з жовтої цеглини». Педагогам-організаторам було надано практичні рекомендації щодо організаційно-методичного супроводу учнівського самоврядування.

Переглядів: 319 Повернутись