Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творча скарбниця для вчителів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти м. Люботина

31.10.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

30 жовтня 2019 року вчителями Люботинської гімназії № 1 було проведено виїзну творчу скарбницю  для вчителів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Використання методу емоційної драматургії на уроках  художньо – естетичного  циклу, як засіб створення культуротворчих умов для розвитку особистості».

Метою заходу було: ознайомити учасників семінару з теоретичними засадами методу емоційної драматургії та практично перевірити особливості застосування методу, як основи педагогічної технології вчителя художньо – естетичного циклу.

Творча майстерня проводилася на базі обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва (м.Харків, вул.Пушкінська, 62).

Інформаційно-презентаційний блок розпочався презентацією закладу КЗ «ООМЦКМ», яку підготувала зав. відділу ДВДУМВД Булаєнко О.І..

Продовжився захід презентаційним меседжем «Використання методу емоційної драматургії на уроках ХЕЦ як засіб створення культуротворчих умов для розвитку особистості», під час якого вчителі Люботинської гімназії №1 Дон Г. В, вчитель образотворчого мистецтва, та Поліщук Н.В., вчитель мистецтва, презентували свій досвід роботи з даної теми.

Москалець О.В., співачка, зав. відділу вокального відділення  ДШМ №6 м. Харкова, підготувала чудову інтерактивну презентацію для вчителів «Вокальне мистецтво як аспект художньої культури».

Булаєнко О.І., зав. відділу ДВДУМВД КЗ «ООМЦКМ», під час методичного діалогу розповіла про художню творчість, традиційні мистецтва та арт-терапію у сучасному контексті формування особистості.

Литовченко С., методист відділу ІКПМС КЗ «ООМЦКМ», провела екскурсію на фестивалі плакатів «Народжені в Україні». Мета фестивалю— познайомити широкий загал з долями багатьох видатних українців: діячів культури, науки, мистецтва, які внесли свою частину знань, талантів, своє життя у розвиток людства.

З нагоди 125-річчя видатного українського кінорежисера та письменника Олександра Довженка, працівники обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва підготували вернісаж «Довженко fest» та  квест «Довженко fest». Учителі нашого міста мали нагоду ознайомитися з експозиціями пов’язаними із життям видатного українця.

Найбільше враження на учасників творчої скарбниці справила екскурсія  на фестиваль Друге Бієнале Молодого Мистецтва. Бієнале Молодого Мистецтва – це спосіб показати погляд на світ нового покоління в українському візуальному мистецтві.

Завершився захід аналітичною інтроспекцією «Калейдоскоп емоцій»,під час якої учасники творчої скарбниці виразили свої враження і почуття за допомогою графіки.

Згідно з анкетуванням учасників майстер-класу визначено високий методичний рівень проведення методичного заходу.

Переглядів: 548 Повернутись