Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення засідання методичної лабораторії вчителів математики «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО»

23.10.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

23 жовтня 2019 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено засідання методичної лабораторії вчителів математики «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО», в роботі якої взяло участь 10 вчителів математики ЗЗСО міста, які працюють у 10-11-х класах.  Мета засідання: з’ясувати актуальні проблеми щодо організації підготовки учнів до ЗНО; визначити шляхи подальшого підвищення фахового рівня та професійної компетентності вчителів з даного питання.

У ході проведення методичного діалогу «ЗНО-2019. Перемоги та прорахунки» методист відділу освіти Мазій С.М. ознайомила присутніх з  аналітичними даними Харківського регіонального центру оцінювання, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» щодо результатів ЗНО-2019. Також було проаналізовано результати ЗНО-2019 з математики по місту, вчителі математики розглянули типові помилки, допущені учнями у роботах; ознайомилися з програмою  та графіком проведення ЗНО-2020, пробного тестування, характеристикою сертифікаційних робіт з математики.

Наступним етапом засідання було проведення презентації досвіду роботи вчителя математики Люботинської гімназії № 1, керівника ММО вчителів математики Олійник С.В. «Стратегія підготовки до ЗНО», під час якої вона ознайомила присутніх з власними напрацюваннями з даного питання. Керівником лабораторії, вчителем математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Партолою Р.О. проведено практикум-тренінг для учасників майстер-класу з розвʼязування завдань з параметрами, під час якого учителі математики розвʼязували завдання ЗНО минулих років та розглянули різні варіанти розвʼязків.

По закінченню вчителі обговорили шляхи покращення роботи з підготовки до ЗНО – 2020, обмінялися досвідом роботи.

 

Методист ММК                               Мазій С.М.

Переглядів: 289 Повернутись