Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Розпочала роботу міська Школа молодого вчителя

19.09.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

19 вересня  2019 року розпочала роботу міська Школа молодого вчителя та молодого класного керівника, у роботі якої взяли участь 12 молодих спеціалістів.

Зі словами привітання та побажання натхнення і творчості до молоді звернулися  завідувач методичним кабінетом Сіренко С.М., методисти Блізнякова О.А., Мазій С.М., Книш С.М., Хлистун Н.І.

Заняття проходило в теплій дружній атмосфері. З метою мотивації молодих вчителів Хлистун Н.І. підготувала цікаві інтерактивні вправи, ігрові елементи, вірші та вислови про вчителя. Під час спілкування молоді колеги розповідали про себе і плани на майбутнє, створювали модель сучасного вчителя, відгадували казки та створювали асоціації до слова «урок».

Завідувач  методичним кабінетом Сіренко С.М. познайомила вчителів з навчально-методичним забезпеченням, окреслила орієнтири діяльності молодого вчителя в умовах впровадження Нової української школи.

Книш С.М., методист методичного кабінету  надала методичні рекомендації щодо планування класного керівника та познайомила з нормативно-правовими документами, що регламентують процес виховання у закладах загальної середньої освіти.

Під час заняття молоді вчителі не лише отримали інформацію, а й поспілкувалися між собою, висловили свої думки та враження, а ми в черговий раз переконалися, які в нас креативні та чудові  молоді колеги!

 

Завідувач методичним кабінетом С.М.Сіренко

Переглядів: 266 Повернутись