Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичні практикуми для вчителів початкових класів

17.09.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

2019/2020 навчальний рік несе у початкову школу чималу кількість змін, адже в Україні триває освітня реформа. Тому новий навчальний рік для педагогів початкової школи м. Люботина розпочався із методичного практикуму.

Упродовж другого навчального тижня 43 вчителя активно залучалися до обговорень та розробки практичних рекомендацій, як працювати в поточному році, щоб розпочате впровадження Концепції нової української школи сприяло реалізації індивідуальної освітньої траєкторії кожного учня початкової ланки освіти.

Під час практикуму педагоги актуалізували знання щодо нормативних документів, які регламентують освітній процес в 1-4 класах, та новітніх ефективних методик, які розвивають компетентності і зберігають мотивацію учнів до навчання.

Методистом відділу освіти Блізняковою О.А. були надані методичні рекомендації щодо особливостей організації освітньої діяльності в початкових класах відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Також під час методичного практикуму мова йшла:

-       про створення розвивального середовища в освітньому процесі початкової школи відповідно до Концепції «Нова українська школа»;

-       про формувальне оцінювання як шляху до успішного навчання;

-       про розвиток та успішну самореалізацію учнів початкової школи шляхом організації навчально-пошукової та дослідницької діяльності;

-       про формування та розвиток предметних компетентностей молодших школярів шляхом використання інноваційних технологій навчання.

По закінченню роботи кожен вчитель отримав методичний кейс, що містив нормативні документи організації освітнього процесу в класі, методичні матеріали щодо складання календарно-тематичного планування, перелік друкованих та інтернет-джерел для створення роздаткових матеріалів.

 

Методист ММК, Блізнякова О.А.

Переглядів: 293 Повернутись