Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творчий звіт молодих педагогів

12.06.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

Стало традицією у відділі освіти літніми сонячними  днями проводити зустріч з молодими колегами. Ось і цього року 12 червня  відбувся творчий звіт педагогів - учасників «Школи молодого вчителя та молодого класного керівника», який проходив у формі відкритої розмови.

На заході були присутні 9 молодих спеціалістів закладів загальної середньої освіти міста Люботина.

Молодих колег привітали завідувач методичним кабінетом Сіренко С.М. та методисти міського методичного кабінету. Засідання проходило у теплій, дружній атмосфері. Молоді колеги познайомили зі своїми  напрацюваннями  і досягненнями  за рік, поділилися проблемами, які виникали під час роботи.

Цікавими, змістовними були виступи вчителя математики та інформатики Люботинського НВК № 2 Каплун-Лутицької В.С., вчителя початкових класів Люботинського НВК № 2 Глущенко А.О., вчителя початкових класів Люботинського ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Єрмоленко С.В.  Молоді колеги розповіли про  досягнення своїх учнів у олімпіадах, конкурсах, про роботу з наставниками, про проведення Декади молодого спеціаліста, про форми і методи, які освоїли і використовували на  уроках.

Ми бажаємо молодим колегам у подальшій роботі успіхів, творчого натхнення і майстерності!

Переглядів: 825 Повернутись