Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Проведення творчої лабораторії для вчителів хімії та біології міста Люботина

02.05.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

19 квітня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 проведено творчу лабораторію для вчителів хімії та біології  міста Люботина на тему: «Впровадження та перспективи розвитку STEM – освіти на уроках  природничого циклу  згідно зі складовою Нової програми», метою якої було: ознайомити учасників з теоретичними основами та практичними напрацюваннями педагогів Люботинської ЗОШ  І - ІІІ ступенів № 5 щодо STEM – освіти на уроках  природничого циклу; залучити педагогів до творчої діяльності в атмосфері співробітництва; підвищити рівень професійної компетентності вчителів в умовах реалізації концепції Нової української школи».

Розпочалася творча лабораторія  ранковою зустріччю «Ми діти планети Земля», яку провела вчитель природознавства Гаєвська О.А.

Продовжився захід  інформаційно-презентаційним блоком, під час якого учитель біології Скубреєва Л.В. представила доповідь – презентацію з теми «Впровадження та перспективи розвитку STEM – освіти на уроках  природничого циклу  згідно зі складовою Нової програми».

У практичному блоці Скубреєвою Л.В. було представлено фрагмент уроку – семінару у 8 класі з теми «Око. Зір людини» та творчу лабораторію «Моделювання уроків хімії та біології в розрізі STEM – освіти».

Під час екологічної міні-вистави «Схаменися, людино!»  Чурілов Є.В. показав інтегрований підхід у проведенні позакласних заходів з екології, біології, хімії та природознавства.

Під час обговорення учасники творчої лабораторії зазначили, що методичні заходи були актуальні, змістовні, але водночас заявлена тема нова, недостатньо розкрито її практичний аспект та подальше практичне упровадження.

Переглядів: 292 Повернутись