Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

День цивільного захисту у Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

09.04.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

09 квітня 2019 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3  було проведено показовий День цивільного захисту за темою «Фактори якісної організації та проведення Дня Цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти»», на якому були присутні начальник відділу освіти Люботинської міської ради Стрілець В.В., заступник начальника відділу освіти Сітченко В.М., головний спеціаліст відділу освіти Татарінова Ю.Ю., директори закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Люботина.

Розпочався День цивільного захисту з проведення загальношкільної лінійки, де було оголошено план проведення Дня ЦЗ.

Учасники заходу відвідали уроки за тематикою ЦЗ в рамках вивчення предмета «Основи здоров’я» для учнів 1 вікової групи «Вогонь-друг. Вогонь-ворог!»;  для учнів 2 вікової групи «Якщо розбився градусник?», «Життєві навички: долікарська допомога»; для учнів 3 вікової групи «Поведінка у натовпі», «Кібер-та інформаційна безпека».

Також на ІІ етапі проведення планових занять директор закладу Мельник Н.О. та заступник директора Ситюк Н.М. ознайомили присутніх з новою нормативною документацією з питань ЦЗ, поділилися досвідом роботи стосовно ведення необхідної документації з питань організації роботи з цивільного захисту у закладі.

За планом проведення Дня ЦЗ о 10-30 відбулося практичне відпрацювання постійним складом школи дії за сигналом «Увага всім!» на випадок пожежі у приміщенні школи.

Практичні навички учні відпрацьовували на стадіоні, де було проведено вікторини та естафети за тематикою предмета «Основи здоров’я». Також  з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок учасників освітнього процесу з Цивільного захисту було проведено практичне відпрацювання гасіння пожежі із залученням фахівців ДСНС.

День цивільного захисту у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 проведено змістовно, цікаво та повчально. Вдячні адміністрації закладу та педагогічному колективу за надані матеріали, рекомендації стосовно ведення документації, якісно проведені заходи ЦО та військово-патріотичного виховання. Сподіваємось, що отримані знання стануть у нагоді як дітям, так і дорослим.

 

Заступник начальника Сітченко В.М.

Переглядів: 489 Повернутись