Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня для вчителів трудового навчання

01.04.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

28 березня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулася педагогічна майстерня на тему «Застосування проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання через варіативні модулі згідно зі складовою нової програми». Метою педагогічної майстерні було: ознайомити з теоретичними основами та практичними напрацюваннями учителя щодо проектного-технологічної діяльності на уроках трудового навчання; удосконалити вміння і навички вчителів щодо роботи із сучасними оздоблювально-декоративними матеріалами; підвищити рівень професійної компетентності вчителів в умовах Нової української школи.

Методичний захід було розпочато привітанням заступника директора з навчально-виховної роботи Курчик О.П., яка детально ознайомила учасників із програмою майстерні.

У інформаційно-презентаційному блоці, Пигуль К.І., учитель трудового навчання Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, презентувала застосування проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання.

Педагогічна майстерня продовжила роботу у музейній кімнаті «Світлиця», де учасники заходу познайомилися з ефективною розробкою проектної документації під час виготовлення творчих проектів учнів на уроках трудового навчання.

Майстер-клас «Виготовлення Великодніх сувенірів» надав зустрічі передсвяткового настрою. Майстрині проявили всі свої здібності, а Пигуль К.І. забезпечила необхідними матеріалами. Працювали у техніці декупаж та аплікація, використовували різнокольоровий фоамиран та фетр, яскраві стрічки, декоративні ґудзики, серветки, намистинки, наліпки з Великодньою символікою. Свої напрацювання усі змогли забрати з собою, як приклад для подальшої роботи на уроках трудового навчання.

Для підведення підсумків було проведено інтерактивну вправу «Міцний горішок», де всі висловили свої враження та подяку вчителю трудового навчання, адміністрації школи за корисний та цікавий захід.

 

Методист ММК Бабенко Т.О.

Переглядів: 636 Повернутись