Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічний вернісаж для заступників директорів з виховної роботи

25.03.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

21 березня 2019 року у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся педагогічний вернісаж для заступників директорів з виховної роботи на тему «Національно-патріотичне виховання учнів в умовах Нової української школи». Метою заходу було ознайомити учасників з системою виховної роботи з національно-патріотичного виховання учнів закладу загальної середньої освіти в умовах Нової української школи.

Методичний захід було розпочато візиткою «Жила – була школа», під час якої учні в українських традиціях, з піснями та короваєм, зустрічали гостей своєї школи.

Продовжив роботу педагогічного вернісажу інформаційно-презентаційний блок. Говор М.В., заступник директора з виховної роботи Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, презентувала діяльність закладу загальної середньої освіти щодо національно- патріотичного виховання учнів в умовах Нової української школи.

Під час педагогічного вернісажу учасники семінару мали можливість ознайомитися із практичними напрацюваннями педагогів щодо національно-патріотичного виховання. Так, Радою старшокласників було організовано квест-гру «Рідна земля для нас всіх - Україна!», до якої було залучено і гостей; учасники агітбригади підготували виступ «Квітуче місто Люботин», де закликали до дбайливого ставлення до природи; вихованці гуртка «Витинанка» презентували заочну екскурсія «Наш рідний край», учні із задоволенням розповідали про свої малюнки, на яких зображали мальовничі краєвиди, пам’ятки архітектури рідного міста; завершився педагогічний вернісаж колективною творчою справою «Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя», де учні 9 класу ознайомили присутніх з українськими традиціями, звичаями та символами.

Підсумовуючи результати методичного заходу, заступники директорів з виховної роботи ділитися враженнями та власними думками щодо національно-патріотичного виховання учнів в умовах Нової української школи, також, висловлювали слова подяки адміністрації Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та учасникам за цікавий, змістовний та актуальний методичний захід.

 

Методист ММК Бабенко Т.О.

Переглядів: 538 Повернутись