Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творча лабораторія для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти м. Люботина

15.03.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

13 березня 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 проведено творчу лабораторію для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою «Інтерактивне середовище на уроках української мови та літератури в умовах Нової української школи».

Мета заходу: показати учасникам творчої лабораторії, яким чином інтерактивне середовище сприяє удосконаленню освітнього процесу; познайомити з теоретичними основами та практичними напрацюваннями з питання створення інтерактивного середовища в умовах Нової української школи.

Інформаційний блок розпочався презентацією, під час якої вчитель української мови та літератури  Глущенко І.С. розповіла про суть інтерактивної освіти, використання мультимедійних технологій у процесі вивчення матеріалу, наголосила на тому, що інтерактивна освіта стимулює пізнавальну діяльність і сприяє формуванню як предметних компетентностей, так і ключових. Доповідь-презентація була цікавою, змістовною, насиченою, відповідала заявленій темі. Учасники заходу мали можливість подивитися та проаналізувати відеофрагменти уроків української мови та літератури з використанням  комп’ютерних інформаційних  технологій для розвитку творчої конкурентоспроможної особистості в умовах оновлення змісту освіти. Продемонстровано було такі нові форми та методи навчання як створення ментальних карт, креолізованих текстів, дудлів,буктрейлерів, сторітелінгів, постерів. Кожному учаснику заходу було подаровано методичний кейс з адресами сервісів, які допомагають зробити освітній процес цікавим і яскравим. У творчій лабораторії вчителі під керівництвом учнів-консультантів та вчителя української мови та літератури Вовк О.В. мали можливість створити ментальні карти до уроку української літератури в 9 класі з теми «Роман «Чорна рада» Пантелеймона Куліша». А  Шульженко В.О. навчила присутніх створювати у програмі WordArt хмари слів, які можна використовувати на будь-якому етапі уроку української мови та літератури. Прилуцька Л.В. продемонструвала буктрейлери, створені учнями та надала практичні поради щодо їх створення.    

Продовжився захід «методичною скарбничкою», де вчитель вищої категорії Прилуцька Л.В. поділилася досвідом роботи щодо підготовки учнів до ЗНО,  розповіла про ті візуальні джерела, які використовує на своїх уроках, показала фрагменти уроків з використанням тестових технологій та написання і обговорення власного висловлення.

Завершилася робота творчої лабораторії тренінгом «Зниження стресу під час освітнього процесу»,  який провела психолог  Ляхова Н.В.

Згідно з анкетуванням учасників творчої лабораторії визначено високий рівень проведення методичного заходу.

Учасники висловили слова подяки адміністрації закладу та вчителям за цікавий, змістовний та актуальний методичний захід.

 

Методист методичного кабінету Хлистун Н.І.

Переглядів: 407 Повернутись