Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня для вчителів інформатики

05.03.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

28 лютого 2019 року  на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулася педагогічна майстерня для вчителів інформатики за темою «Реалізація діяльнісного підходу до навчання інформатики в умовах впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної освіти та нових навчальних програм». Метою заходу було ознайомити учасників педагогічної майстерні з теоретичними та практичними напрацюваннями вчителів з питання упровадження технологій діяльнісного підходу при вивченні інформатики.

Робота педагогічної майстерні розпочалася із освітянської панорами «Реалізація діяльнісного підходу до навчання інформатики в умовах впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної освіти та нових навчальних програм», під час якої вчитель інформатики Наказненко Т.М. та вчитель початкових класів, яка викладає інформатику в початковій школі Гололобова Є.О., представили досвід роботи педагогів закладу освіти з даної теми. Учасники заходу під час заходу виготовляли лепбуки, робота над якими допомагала їх творцям отримати не лише естетичне задоволення від креативної діяльності, а й узагальнити, осмислити та структурувати теоретичний матеріал. 

Практичний модуль семінару складався із фрагменту уроку інформатики у 4 класі з теми «Алгоритми з розгалудженням. Створення вітальної листівки в середовищі Scratch», під час якого учні під керівництвом вчителя Гробової Н.О. ознайомили присутніх із створеними проектами вітальних листівок та представили їх захист.

Цікавим, змістовним був урок у 9-А класі з теми «Створення малюнків з кривих і ламаних», під час проведення якого вчитель інформатики Лавріненко Н.О. продемонструвала присутнім використання різних форм роботи  та інтерактивних технологій, уміння учнів  працювати у векторному графічному редакторі Libre Office Draw.

Учасники заходу відвідали урок інформатики з теми «Захист проектів» у 10 класі, де вчитель Наказненко Т.М. продемонструвала присутнім поєднання індивідуальної та групової форм роботи, застосування інтерактивних технологій (інформаційно-комунікативної, технології опрацювання проблемних та дискусійних питань, методу ситуаційних вправ), створення та захист учнівських проектів за темами «Вибір професії», «Підготовка до ЗНО», «Наш клас». Учитель вдало використала міжпредметні зв’язки з математикою, літературою, мистецтвом. Урок був цікавим, змістовним, насиченим науковою інформацією

Корисною і цікавою була методична скарбничка, проведена вчителем інформатики Наказненко Т.М. «Методика використання віртуальної інтерактивної дошки Padlet».

На завершення роботи було проведено круглий стіл «У методичний кейс я покладу…», під час якого кожен з присутніх мав змогу поділитися власними думками щодо діяльнісного підходу до навчання інформатики та отримати відповіді на питання, які виникли в ході проведення заходу.

         Учасники педагогічної майстерні висловили слова подяки адміністрації Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та вчителям за цікавий, змістовний та актуальний методичний захід.

 

Мазій С.М., методист

Переглядів: 425 Повернутись