Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста Люботина

21.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

19 лютого 2019 року  Люботинською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 було проведено виїзний майстер-клас для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Життєві навички – шлях до здорового способу життя».

Метою заходу було: ознайомити учасників з досвідом роботи закладу та системою роботи вчителя основ здоров’я щодо формування життєвих навичок учнів на уроках основ здоров’я та в позаурочний час, показати шляхи формування в учнів поняття «репродуктивне здоров’я людини», ознайомити з методикою використання інтерактивних вправ під час вивчення теми «Соціальна складова здоров’я».

Відкрила захід заступник директора з навчально-виховної роботи Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6  Білоус В.В., яка ознайомила присутніх з планом роботи майстер-класу.

Інформаційно-презентаційний блок був представлений презентаційним меседжем «Життєві навички – шлях до здорового способу життя» (учитель основ здоров’я Чудная О.В.) та просвітницькою лекцією з теми «Використання   сучасних   методів  контрацепції  з метою попередження  небажаної  вагітності», представленою лікарем вищої категорії Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини м. Харкова Орел О.В, яка ознайомила присутніх  з  перевагами  та  недоліками  кожного  методу,  розкрила  механізм їх дії, надала консультативну допомогу  щодо опрацювання зазначеної теми  і  формування  в  учнів  навичок  відповідальної   поведінки та надала поради учасникам заходу, як краще і зрозуміло донести цю тему до школярів.   

Інформаційно–презентаційний блок був змістовним, цікавим та корисним.

Практичний блок був представлений методичним калейдоскопом «Формування репродуктивного здоров’я учнівської молоді на засадах життєвих навичок». Учасники майстер-класу під керівництвом Чудної О.В. мали можливість ознайомитися з методикою проведення настільних просвітницько-профілактичних ігор «Володар кілець», «Крок за кроком», «Фотофішка» та відчути ефективність їх використання під час практичного застосування, також учасники семінару були ознайомлені з сучасним методичним прийомом вуалізації навчального матеріалу «кроссенс», отримали пам’ятку щодо його створення» і, розбившись на групи, склали «кроссенс» на запроновані теми. Учасники заходу висловили свої думки щодо використання методу «кроссенс» на уроках як засобу розвитку мотивації, логічного і неординарного творчого мислення учнів. Підсумком практичного блоку  стало проведення рольової гри та визначення її переваг у формуванні життєвих навичок учнів.

Під час підведення підсумків роботи учасники майстер-класу висловили слова подяки адміністрації та вчителю основ здоров’я Чудній О.В. за  нестандартну форму проведення методичного заходу, побажали творчості та натхненності у подальшій роботі.

Переглядів: 565 Повернутись