Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Воркшоп для вчителів англійської мови, які працюють в 11-х класах

20.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

18 лютого 2019 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено воркшоп для вчителів англійської мови, які працюють в 11-х класах, метою якого було: надати методичну й практичну допомогу вчителям англійської мови щодо підготовки учнів до ЗНО.

Учителями англійської мови розпочато роботу щодо реалізації регіонального освітнього проекту «Модернізація змісту та форм роботи з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в закладах загальної середньої освіти». 48 учнів 11-х класів були залучені до написання контрольного тестування з англійської мови за зошитами, розробленими методистами КВНЗ «ХАНО». Під час воркшопу вчителі обговорили результати контрольного тестування та пробних ЗНО.Учителями зроблено детальний аналіз виконання завдань, розроблено індивідуальні плани щодо подолання прогалин у знаннях, оновлено методичні кейси.

Під час практичної частини вчителі опрацювали онлайн-ресурси, які можна використовувати під час підготовки до ЗНО з англійської мови, так як тематичні сайти мають безліч матеріалів для самопідготовки та підготовки учнів: зразки екзаменаційних завдань, роздатковий матеріал, лексичні мінімуми, плани уроків, відео та аудіо розробки.

Також учасники воршопу мали можливість попрацювати з ресурсом для практики письма від Cambridge English. За допомогою сервісу "Write and Improve" учні можуть створити електронний зошит із власними роботами, вдосконалювати своє письмо і миттєво отримувати відгук про правильність використання лексики та побудови речень.

Переглядів: 495 Повернутись