Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Засідання творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти

03.02.2019 | Розмістив: С.В. Ковтун

01.02.2019 року на базі Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 Люботинської міської ради відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста з теми: «Національне-патріотичне виховання як розвиток духовного потенціалу дитини дошкільного віку».

Керуючись у своїй роботі тим, що освітня робота з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку має бути спрямована на формування ціннісного ставлення особистості до свого народу, Батьківщини, держави, нації, на національну свідомість і гідність у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку, учасники творчої групи зробили акцент на висвітленні і опрацюванні таких питань, як: «Виховання патріотичних почуттів засобами краєзнавства» - презентувала вихователь-методист ДНЗ № 1 «Ялинка» Попова О.О.;  «Плекаймо патріотів» (національно-патріотичне виховання через прилучення вихованців до народознавства) - презентувала систему роботи закладу вихователь Караванського ДНЗ Бровко Л.Г.; «Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини — місця, де людина народилася» - представила досвід роботи з ознайомлення дошкільнят з рідним містом у формі заочної подорожі-гри вихователь ДНЗ № 3 Тетерина О.В. Члени творчої групи під керівництвом вихователя ДНЗ № 1 «Ялинка» Олійник В.В. розробили перспективний план роботи з національно-патріотичного виховання, враховуючи виховні, пізнавальні, розвивальні завдання та рівень вікових можливостей дітей, а також під керівництвом вихователя-методиста ДНЗ № 2 Лопанді О.М. опрацювали заняття в старшій групі «Усе моє - зветься Україною».

Загалом, педагогічні працівники міста отримали корисну інформацію, збагатилися певним досвідом та взяли на озброєння багато цікавих ідей.

Керівник творчої групи Лопандя О.М. підвела підсумок роботи та поставила перед членами групи завдання на наступне засідання.

Переглядів: 255 Повернутись