Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня для вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти м. Люботина

27.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

27 листопада 2018 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено педагогічну майстерню для вчителів російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Удосконалення ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом використання інноваційних технологій».

Мета заходу: показати шляхи удосконалення ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом використання інноваційних технологій.

Відкрила захід заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель зарубіжної літератури  Петрів І.П., яка ознайомила присутніх з планом роботи педагогічної майстерні та презентувала досвід роботи з теми «Удосконалення ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом використання інноваційних технологій». Доповідь-презентація  була змістовною та повністю відповідала заявленій темі.

Практичний блок розпочався калейдоскопом практичних вправ. Петрів І.П. продемонструвала застосування інтерактивних вправ (буктрейлер, кроссенс, пазл) на уроках зарубіжної літератури.

Рогинська О.В., учитель зарубіжної літератури, презентувала свій досвід роботи з теми «Використання інформаційно – комунікаційних технологій на різних етапах уроку зарубіжної літератури». Учасники педагогічної майстерні переглянули  фрагменти відео – уроків у 7, 8 та 11 класах.

Ковтун С.В., вчитель інформатики, провів для вчителів майстер-клас зі створення інтерактивних вправ у програмі LearningApps та навчив вчителів робити вправи «Кросворд» та «Знайди слова».

Завершився практичний блок практикумом «Створення інтерактивних вправ із зарубіжної літератури у програмі LearningApps». Учасники педагогічної майстерні створили вправу «Пазл» у програмі LearningApps. Кожен учасник отримав методичний кейс «Створення інтерактивних вправ із зарубіжної літератури», який містить рекомендації зі створення інтерактивних вправ, зразки вправ, а також корисні посилання для вчителів зарубіжної літератури.

Учасники педагогічної майстерні висловили слова подяки вчителям за нестандартну та інноваційну форму проведення методичного заходу.

Переглядів: 638 Повернутись