Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичний вернісаж для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Люботина

27.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

26 листопада 2018 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся методичний вернісаж  для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Люботина на тему «Традиції та інновації у процесі вивчення  англійської мови в Новій українській школі». Метою заходу було: ознайомити учасників методичного заходу із традиційними, сучасними підходами та інноваційними методами навчання іноземної мови відповідно до Концепції Нової української школи.

Відкрила захід заступник директора з навчально-виховної роботи Ситюк Н.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи методичного вернісажу.

Івченко Т.О., учитель англійської мови, провела для учасників вернісажу ранкову зустріч на тему «School things». Учителі мали змогу стати учнями першого класу і ознайомитися із структурою ранкової зустрічі:  привіталися, обговорили інформацію, провели групове заняття (гра «My bag», вправи «Руханка» та «Lego») та обговорили щоденні новини.

Іващенко Н.В., учитель англійської мови, провела урок англійської мови у 1-А класі «School Life». Учні закріпили знання з вивченого лексичного матеріалу та ознайомилися із новими лексичними одиницями. Наталія Вікторівна під час уроку сприяла розвитку комунікативних здібностей учнів, прищеплювала усвідомлення важливості вивчення англійської мови, розвивала навички аудіювання та діалогічного мовлення, сприяла вихованню інтересу до занять у школі. На уроці вчитель використовувала презентацію, картки для індивідуальної роботи, відео, цеглинки Lego та флеш карти. Урок був насичений різними формами роботи (робота в групах, парах) та технологіями (рольові, ігрові), які відповідали вікових особливостям учнів. Учні 1 класу були активні та із великим задоволенням працювали на уроці.

Івченко Т.О. продовжила захід доповіддю-презентацією «Традиції та інновації у процесі вивченні  англійської мови у Новій українській школі». Доповідь була змістовною та повністю відповідала заявленій темі.

Продовжився вернісаж уроком англійської мови у 11 класі на тему «Family Relationships». Бондаренко М.А., вчитель англійської мови, застосовувала тести у форматі ЗНО, а також парні та групові форми роботи, які сприяли формуванню мовних умінь та навичок. Урок проходив у постійному англомовному діалозі з учнями. Упродовж уроку учні аналізували, порівнювали, виконували вправи для вдосконалення знань, умінь і навичок.

Завершився практичний блок методичною майстернею-тренінгом для вчителів «Підготовка учнів до ЗНО з англійської мови». Учителі працювали з завданнями з аудіювання, а Івченко Т.О. ознайомила вчителів із вправами, які можна використовувати як на уроках, так і  для самопідготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

Учасники методичного вернісажу підвели підсумки проведення вернісажу під час інтерактивної  вправи «Долонька».

Методичний захід  був не лише змістовний та актуальний, а й насичений позитивними емоціями та приємним спілкуванням.

Переглядів: 201 Повернутись