Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбулась VI Всеукраїнська історико-краєзнавча філософська конференція учнівської молоді

23.01.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Харківською обласною станцією юних туристів спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна 19-21 січня 2012 року проводилася VI Всеукраїнська історико-краєзнавча філософська конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Даний захід було присвячено вшануванню пам’яті видатного мандрівного філософа, просвітителя, поета Григорія Савича Сковороди.

У роботі конференції взяли участь юні краєзнавці з Полтавської, Івано-Франківської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської областей та Автономної республіки Крим.

Із власним баченням трактування поняття «щастя», що ґрунтується на вивченні філософських творів Г.С.Сковороди, перед учасниками конференції виступив учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Мірошник Олексій (вчитель Блізнякова О.А.). Виступ зацікавив не тільки однолітків Олексія, які також стоять на порозі незнайомого дорослого життя, але й старших учасників конференції, що мають певний життєвий досвід. Однак юний доповідач з гідністю відповідав на питання викладачів філософського факультету університету та не похитнувся у своєму віруванні, що тільки на основі пізнання людиною своїх природних здібностей - своєї функції в природі, можна перейти на перспективну траєкторію розвитку та досягти того стану душі, що отримало назву «щастя».

Мірошника Олексія нагороджено грамотою Харківської обласної станції юних туристів та збірником тез науково-дослідницьких робіт «VІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

Переглядів: 1256 Повернутись