Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні

01.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

28 жовтня 2018 року Україна відзначала 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. У рамках відзначення пам’ятної дати, з метою виховання патріотичних почуттів, розвитку національної свідомості і самосвідомості в закладах загальної середньої освіти міста Люботина було проведено ряд тематичних заходів: загальношкільні лінійки, уроки мужності, виставки літератури, перегляди та обговорення художніх фільмів про події Другої світової війни, виставки малюнків.

Лідери учнівського самоврядування Люботинської гімназії № 1  «ТЕМП» підготували стіннівку «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна», а учні 9 класу провели засідання круглого столу «Ми, українці, проти війни!». Також, класними керівниками 1-11-х класів, проведено бесіди, інформаційні п’ятихвилинки, присвячені Дню визволення України від нацистських загарбників.

У Люботинському НВК № 2 для учнів початкової школи було проведено уроки пам’яті: «Герої для нас як приклад», «Невідомі герої міста Люботина», «Подвиг їх святий і пам'ять про них – вічна». Діти взяли участь у виставці малюнків «Хай завжди буде сонце», а учні 2-4-х класів відвідали Меморіал Слави у центральному парку нашого міста, вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів та хвилиною мовчання. Для учнів 5-10 класів учителем історії проведена історична подорож «Остаточне звільнення України від загарбників у 1944 році» та познайомилися з відеопрезентацією «Немеркнуче світло великого подвигу». Усі школярі закладу відвідали виставку літератури «Звільнення України від нацистської окупації у Другій світовій війні».

Для учнів 9-11класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 класні курівники влаштували перегляд фільмів про події Другої світової війни. Учні початкової школи взяли участь у виставці малюнків «Україна пам’ятає подвиг солдата», відвідали аероклуб «Коротич» ім. В. Гризодубової та меморіальний комплекс «Дробицький Яр».

Напередодні святкування Дня визволення України від нацистських загарбників учні 7-9 класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 упорядкували братські могили та пам'ятники поряд зі школою. Бібліотекар школи влаштувала виставку літератури на тему: «Визволення України від нацистських окупантів». Учні 5-11 класів взяли участь в акції «Допомога школярів ветеранам — пошана за перемогу». Класними керівниками організовано військово-історичні екскурсії для учнів 3-10 класів «Історія м. Харкова у Другій Світовій війні», в усіх класах було проведено тематичні виховні години.

У Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 відповідно по плану заходів було проведено тематичну лінійку, перегляд художніх фільмів про Другу світову війну, уроків мужності, виставку малюнків та тематичної літератури. Було охоплено всіх учнів закладу.

Класні керівники 1-4-х класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 провели інформаційні хвилинки «Берегти пам’ять про загиблих, славити живих». Заступник директора з виховної роботи для учнів 5-11 класів підготувала та провела тематичну лінійку на тему: «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день». Бібліотекар школи познайомила дітей із літературою, присвяченою героям Другої світової війни.

Тиждень пам’яті у Караванській ЗОШ І-ІІІ ступенів почався тематичною загальношкільною лінійкою «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Під гаслом «Пам'ять про сміливих воїнів-визволителів живе у наших серцях» було проведено уроки мужності для учнів початкової школи. Учні 4 класу створили колективне панно «Пам'ять живе у моєму серці», а учні 1 та 2 класу познайомилися зі шкільною експозицією «Згадай діда-героя». Діти з цікавістю слухали розповідь про подвиги односельців у роки війни та розглядали світлини виставки. Разом із учителем історії учні 5-9 класів переглянули фрагменти фільмів «Визволення Києва» та «Визволення України». У закладі були створені виставки малюнків «Україна пам’ятає подвиг солдата», «Війна очима дітей» та тематичні виставки літератури «Шляхи мужності та слави», «Герої Харківщини».

Дата визволення України залишається найсвітлішим спомином у наших серцях. Адже саме Україна зазнала найбільших втрат і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Вшановуємо і пам’ятаємо героїв!!!

Переглядів: 345 Повернутись