Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська виставка педагогічних ідей та технологій

19.01.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

18 січня 2012 року на базі Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася міська виставка педагогічних ідей та технологій за темою «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів регіону», яку відвідало 63 освітянина міста Люботина.

Метою її проведення було сприяння розвитку творчості освітян, пропаганди кращих здобутків, інноваційних пошуків, упровадження ефективного педагогічного досвіду, реалізації пріоритетних напрямів використання інноваційних технологій у системі загальної середньої освіти в освітньому просторі міста та області.

Головним завданням цьогорічної виставки педагогічних ідей та технологій було представлення закладів освіти як базових установ розвитку педагогічного потенціалу освітян:

 • ЛГ №1 – Робота обдарованими та здібними учнями
 • НВК №2 – Розвиток особистості учня, його індивідуальності, формування гармонійної людини на основі реалізації Концепції превентивного виховання дітей та молоді
 • ЗОШ №3 – Створення здорового середовища для учасників навчально-виховного процесу в умовах сучасного закладу
 • ЗОШ №4 – Екологічна освіта школярів
 • ЗОШ №5 – Краєзнавча робота, Національне виховання школярів, Створення Громадськоактивної школи, робота шкільної бібліотеки
 • ЗОШ №6 – Система виховної роботи з родинного виховання
 • КЗОШ – Краєзнавча робота
 • ДНЗ №1 «Ялинка» - Організація дошкільної освіти з дітьми 5-тирічного віку, фізичний розвиток дошкільнят
 • ДНЗ №2 – Трудове виховання дошкільників, Правова освіта в умовах дошкільного навчального закладу
 • ДНЗ №3 – Організація роботи з дошкільниками в умовах різновікової групи
 • КДНЗ – Виховання дошкільнят на прикладах творів В.О.Сухомлинського
 • ЛМДЮТ – Робота з обдарованими дітьми в умовах позашкільного закладу

Представлені науково-методичні експонати охоплювали різні напрямки професійної діяльності освітян Люботина. На допомогу малодосвідченим педагогам на виставці були представлені розробки уроків з використанням інноваційних технологій та дидактичні матеріали для уроків читання, української мови, математики. Адміністрації закладів мали змогу ознайомитися із авторськими навчальними програма та програмами роботи предметних гуртків, науковими дослідженнями по психології, матеріалами з розвитку і підтримки обдарованих учнів та планування діяльності громадських дитячих об'єднань. Класним керівникам було запропоновано розробки виховних діяльностей щодо формування ціннісного ставлення особистості до себе в умовах впровадження програми "Основні орієнтири виховання учнів" та проектних технологій у позакласній, позашкільній діяльності.

Під час заходу свій досвід роботи презентували всі педагогічні колективи. Увагу відвідувачів привернула виставка-вернісаж дошкільних закладів міста, на якій були представлені методичні та дидактичні наробки вихователів до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Відмічена практична значимість добірок дидактичних матеріалів вихователя ДНЗ №1 Олійник О.В. (логопедичні вправи на заняттях розвитку мовлення) та вихователя ДНЗ №2 Лопанді О.М. (правова освіта дошкільнят та їхніх батьків). Керівники дошкільних закладів та вчителі, що працюють із старшими дошкільниками, із цікавістю знайомилися з досвідом проведення інтегрованих підсумково-контрольних занять вихователем-методистом ДНЗ №1 «Ялинка» Попової О.О.

Привернула до себе увагу експозиція Караванського дошкільного навчального закладу (завідувач Морук М.О.) Вихователі дитячих садків, вчителі початкових класів та філологічних дисциплін відмітили велику практичну значимість представлених добірок дидактичних вправ та сценаріїв театралізованих вистав за творами В.О.Сухомлинського.

Увагу відвідувачів виставки привернули роботи творчої групи педагогів ЛГ №1 (Детинич В.В., Корсунова І.О., Рогинська О.В.) «Люботин – моя земля, Люботин – моє натхнення», робота вчителя математики НВК №2 «Формування екологічної свідомості та культури учнів шляхом екологізації уроків математики та використання міжпредметних зв’язків», методичні розробки вчителя української мови ЗОШ №4 Прилуцької Л.В. по проведенню засідань мовно-літературного гуртка з використанням краєзнавчого матеріалу. Схвальні відгуки прозвучали на адресу робіт вчителя ЗОШ №5 Бурилкіної Л.В. «Зустрічаємо п'ятирічок у школі» та вчителя ЗОШ №6 Чудної О.В. «Інтегровані уроки до факультативного курсу «Православна культура Слобожанщини». Відвідувачі виставки також відмітили роботи керівників гуртків ЛМБДЮТ Тридуб Т.О., Іващенко О.В., Горбунової В.А., які стануть в нагоді при організації позаурочної діяльності з розвитку творчих здібностей дітей.

Всього на міську виставку надійшло 38 експонатів від педагогічних працівників навчальних закладів міста, 34 з яких отримали схвальні відгуки експертних комісій та рекомендовані для участі в обласній виставці-презентації, яка відбудеться в березні місяці цього року.

Методист ЛММК Блізнякова О.А.

Переглядів: 2294 Повернутись