Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся методичний практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста

23.10.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

17 жовтня 2018 року на базі Люботинської гімназії №1 відбувся методичний практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Формування навичок здорового способу життя на уроках фізичної культури в умовах Нової української школи». На заході були присутні 8 вчителів фізичної культури закладів загальної освіти міста Люботина.

Учитель фізичної культури Люботинської гімназії № 1 Потьомкіна Л.М. представила доповідь-презентацію «Формування навичок здорового способу життя на уроках фізичної культури в умовах Нової української школи». Учитель початкових класів Кузуб Ю.П. презентувала методичний порадник «Особливості проведення фізкультхвилинок та уроків фізичної культури в 1-х класах», із педагогами було проведено ігри та вправи, які можна застосовувати під час фізкультхвилинок.

У спортивній залі вчителі разом з учнями виконувати нестандартні вправи під час практичного заняття «Нестандартні вправи на уроках фізичної культури у підготовчій частині», яке провела вчитель Потьомкіна Л.М.

А вчитель фізичної культури Вісковатов А.М. презентував методику проведення розминки з футболу із залученням учнів 7-11 класів.

Присутні відзначили високий рівень підготовки методичного заходу та практичну спрямованість наданих рекомендацій щодо проведення занять з фізичної культури в умовах Нової української школи.

Переглядів: 268 Повернутись