Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів географії

20.01.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 січня 2012 р. на базі Караванської загальноосвітньої школи відбувся теоретично-практичний семінар вчителів географії "Формування навчально-пізнавальних компетенцій на уроках географії шляхом впровадження елементів інноваційних технологій". Метою даного заходу було ознайомлення вчителів географії із методикою застосування ІКТ та інтерактивних технологій на уроках географії та демонстрація впливу інноваційних технологій на формування навчально-пізнавальних компетенцій учнів та підвищення якості з предмету.

Теоретична частина семінару була присвячена ознайомленню педагогів з досвідом роботи вчителя Книш С.М. по впровадженню в систему географічних курсів інтерактивних методів викладання та ІК-технологій.

Практична частина семінару була представлена уроком географії в 7 класі із використанням ІКТ за темою «Південна Америка. Загальні відомості». Формою проведення уроку було обрано «урок-дослідження», під час якої учні опрацьовуючи різні джерела географічної інформації склали власні уявлення про новий материк. Для проведення уроку були залучені семикласники-члени ШНТУ, які презентували результати дослідницьких робіт «Невідомі сторінки з історії відкриття та дослідження Південної Америки».

Позакласна робота з предмету була представлена як географічна вікторина для учнів 8 та 9 класів «Географічний бій». Під час інтелектуального змагання учні 9 класу показали більшу обізнаність з теми, ніж восьмикласники, через що й здобули перемогу.

По закінченню семінару методистом ЛММК Блізняковою О.А. була проведена інструктивна нарада, на якій були розглянуті питання щодо результатів навчальних досягнень за підсумками І семестру 2011-2012 н.р. з географії. Також вчителі опрацювали питання Всеукраїнського турніру юних географів та визначилися із структурою проведення міського етапу даного турніру.

Блізнякова О.А., методист ЛММК

Переглядів: 1373 Повернутись