Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся Великий Слобожанський ярмарок

02.10.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

29-30 вересня 2018 року у презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохол» м. Харкова відбувся Великий Слобожанський ярмарок, участь у якому брало місто Люботин. Тематика Ярмарку цьогоріч – «Веселкове розмаїття Слобожанщини», і нашим веселковим кольором став жовтий колір, що дало можливість дотриматися концепції ярмарку у яскравій і радісній кольоровій гамі. Протягом двох днів гості та учасники Ярмарку знайомилися із культурним та сільськогосподарським надбанням районів і міст Слобожанщини.

Участь у концертній програмі протягом двох днів взяли вихованці Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості: зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» (художній керівник Кокалко С.П.), вокальний колектив «НОН СТОП» (художній керівник Харченко О.П.), зразковий  художній колектив сучасного танцю «I believ» (художній керівник Іщенко О.В.).

Освітяни міста представили інсталяцію з овочів і фруктів та взяли участь у конкурсі «Городня книга рекордів».

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам ярмарку, нашим юним талантам та їх керівникам, педагогічним працівникам міста за креативні ідеї, яскравий настрій, що  дало змогу отримати м.Люботину три дипломи Великого Слобожанського ярмарку-2018, серед яких два дипломи – заслужена нагорода освітян міста: диплом за найкраще втілення в концертній програмі ярмаркового колориту та диплом за перемогу у конкурсі "Огородня книга рекордів» у номінації "Екзотичність натюрморту".

Переглядів: 390 Повернутись