Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Круглий стіл: «Соціальне партнерство. Співпраця відділу освіти зі службами міста»

24.09.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 вересня 2018 року у відділі освіти Люботинської міської ради відбувся круглий стіл: «Соціальне партнерство. Співпраця відділу освіти зі службами міста», учасниками якого стали заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста та запрошені представники служб міста:

  • капітан поліції, інспектор з ювенальної превенції – Чуб Алла Олександрівна, 
  • спеціаліст служби у справах дітей – Мухін Сергій Олегович, 
  • директор Люботинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микитенко Марина Юріївна, 
  • начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради Лазоренко Світлана Іванівна. 

Учасниками круглого столу було обговорено шляхи налагодження спільної взаємодії між закладами загальної середньої освіти та службами міста щодо подолання негативних тенденцій у вихованні учнівської молоді, створення безпечного середовища для дітей. Методист методичного кабінету Бабенко Т.О. у своєму виступі озвучила виклики сучасного світу, які негативно впливають на дітей, запропонувала шляхи зниження цих впливів згідно листа  МОН України від 07.08.2018 № 1/9-486 «Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини».

Представники служб міста висловили думки щодо ефективної співпраці з сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини та дітьми, які в них проживають у межах своєї компетентності. Методист Хлистун Н.І. зупинилась на  організації роботи з учнями соціально незахищених категорій. Спеціаліст відділу освіти Татарінова Ю.Ю. ознайомила з організацією роботи щодо створення безпечного середовища, запобігання усім випадкам травматизму серед учасників навчально-виховного процесу, а методист Клименко О.М. розповіла про організацію гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти міста.

Заступники директорів з виховної роботи отримали відповіді на проблемні питання. Учасники обмінялися думками та упевнилися у тому, що тільки співпраця та взаєморозуміння дадуть позитивний результат у вихованні сучасного молодого покоління. 

Переглядів: 414 Повернутись