Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Завершилась ІІІ очна сесія для вчителів початкової школи та заступників директорів з НВР

15.06.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

У період з 05 по 07 червня 2018 року в нашому місті на базі Люботинського НВК № 2 проходила ІІІ підсумкова очна сесія для вчителів початкової школи та заступників директорів з НВР, у рамках якої тренери-педагоги Блізнякова О.А. (методист ММК), Міщенко М.А. (заступник директора з НВР Люботинської гімназії № 1) та Бойко Л.М. (завідувач ЦППСР) опрацювали з педагогами наступні модулі:

  • «Гра по-новому, навчання по-іншому»
  • «Основи інклюзивної освіти»
  • «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення»
  • «Конструктор навчальної програми»

Висока інтенсивність групової взаємодії, плідна робота, активність і самостійність учасників, актуальний досвід, виконання індивідуальних і групових вправ дозволили максимально ефективно і злагоджено організувати роботу навчання протягом трьох днів.

Тренери розкрили для педагогів основні поняття «інклюзивна освіта» та «діти з особливими освітніми потребами», ознайомили з особливостями організації освітнього процесу в інклюзивному середовищі, надали практичні поради щодо роботи з учнями з різними функціональними обмеженнями. Працюючи в групах, учителі аналізували риси і вміння педагога, необхідні у роботі з дітьми з особливими потребами. 

Педагоги також познайомились з методикою «Шість цеглинок» Lego-конструктора, дізнались історію її виникнення, долучились до проведення дидактичних ігор та вправ з використання шести цеглинок Lego, які педагогічні працівники зможуть застосовувати в практику роботи з дітьми. Учасники опрацювали дану технологію та отримали велике задоволення від навчання.

Ознайомившись з Державним стандартом більш детально, педагоги змогли окреслити основні проблеми й перспективи впровадження його в закладах освіти. 

Слід відмітити, що організовані та проведені впродовж трьох очних сесій курси підвищення кваліфікації у Новій українській школі дали змогу всім учителям та заступникам директорів ЗЗСО з НВР оволодіти сучасними практиками, технологіями, методиками, формами і методами роботи на засадах інноваційних освітніх підходів. При цьому педагоги мали можливість закріпити знання, отримані під час проходження онлайн-курсу від Студії онлайн-освіти EdEra при МОН України, завдяки практичній роботі в групах, через виконання різного роду вправ, через ігрові форми навчання і в такий спосіб через себе пропустити те, що робитиме дитина на їхніх уроках в Новій українській школі.

Як підсумок трьох очних сесій підвищення кваліфікації педагогів, проведено захист авторських робіт, під час якого вчителі презентували власне бачення організації освітнього процесу з першокласниками під час тематичного тижня «Зима» (тринадцятого навчального тижня).

Бажаємо всім вчителям, які з 1 вересня 2018 року будуть працювати за новим Державним стандартом, цікавого і незабутнього літнього відпочинку та з новим силами і натхненням приступити до роботи в Новій українській школі!

Переглядів: 992 Повернутись