Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

02.05.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

2 травня 2018 року у Караванській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста з теми «Формування здоров'язбережувальних компетентностей учнів за допомогою рухливих та спортивних ігор на уроках фізичної культури та в позаурочний час». Метою семінару  було ознайомити учасників практикуму з теоретичними основами та практичними напрацюваннями з питання формування здоров'язберігаючої компетентності учня на уроках фізичної культури та в позаурочний час за допомогою рухливих та спортивних ігор.

Семінар розпочала заступник директора Капустянська Людмила Сергіївна, яка ознайомила учасників з планом проведення практикуму. Учитель фізичної культури Бондаренко Максим Вікторович під час  доповіді-презентації розкрив тему семінару, окресливши актуальність теми, її теоретичні основи та розповів про впровадження  даного напряму діяльності на своїх уроках та в позаурочний час. Практична частина семінару була представлена уроком фізичної культури у 8 класі з теми «Футбол»  та спортивним квестом за участі вчителів фізичної культури .

Тема семінару-практикуму була розкрита максимально. Структура  уроку фізичної культури була витримана. За підсумками анкетування учасників семінару встановлено загальний рівень проведення семінару – високий.

Переглядів: 910 Повернутись