Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичні гостини для вчителів інформатики

30.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

25 квітня 2018 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбулися методичні гостини для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою: «Реалізація принципу наступності під час навчання інформатики в початковій та основній школі в умовах оновлення змісту освіти», метою якого було ознайомити вчителів інформатики з практикою формування інформаційно-цифрової компетентності, як ключової компетентності Нової української школи та методикою вивчення теми «Алгоритми» у початковій та основній школі.

Відкрила методичні гостини вчитель початкової школи Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Ковенчук Л.В., яка провела ранкову зустріч із учасниками семінару, що сприяло створенню доброзичливого мікроклімату серед учасників заходу та мотивації до подальшої роботи.

Інформаційно-презентаційний блок засідання  було проведено у формі інтерактивної доповіді-презентації «Методика навчання алгоритмам у початковій школі», під час якої учитель інформатики у початкових класах Ковенчук Л.В. ознайомила гостей з власними методичними наробками з даної теми.

Практичний блок засідання було представлено  у формі проведення уроку інформатики в 5 класі з теми «Лінійні алгоритми і алгоритми з розгалудженням» молодим вчителем інформатики Бабич Ю.В. Метою уроку було: продовжувати відпрацювання умінь та навичок учнів у складанні та виконанні алгоритмів з повторенням та розгалуженням у середовищі Scratch. Урок проводився із використанням інтерактивних вправ «Чарівний клубочок», «Мікрофон».

На уроці було забезпечено оптимальний темпо-ритм діяльності учнів, враховані їх вікові особливості, продемонстровано уміння вчителя  гармонійно поєднувати в процесі навчання освітню та виховну мету уроку.

Разом з тим, учасники методичного заходу надали рекомендації молодому учителю щодо удосконалення методики уроку, упровадження форм і методів роботи.

У цілому учасники відзначили актуальність, ефективність насиченість семінару; творчий підхід учителів та адміністрації до організації та проведення семінару у формі методичних гостин. 

Методист методичного кабінету С.М. Мазій
Переглядів: 938 Повернутись