Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міський відбірковий тур Харківського обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини»

16.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

14 квітня 2018 року в рамках Харківського обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини» у актовій залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся міський відбірковий тур. До конкурсної програми булі відібрані кращі хореографічні, вокальні та інструментальні номери художніх колективів Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості і Люботинської дитячої музичної школи. У концерті взяли участь вокалісти Любов Сухіна,Олена Іващенко, Ірина Матвієнко, Тимофій Дерій, Єлизавета Репецька, Ксенія Бровко Лілія Саєнко, Стас Чернишенко, Дана Скляр. До уваги журі були представлені хореографічні художні номери зразкового художнього колективу сучасної хореографії «Монреаль» та зразкового художнього колективу сучасного танцю «I believe». Учасниками концерту стали і вихованці дитячої музичної школи «Зведений ансамбль бандуристів» та ансамбль бандуристів «Сонечко». Усього було представлено 21 конкурсний номер.

На заході було присутні представники оргкомітету та журі Харківського обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини» у складі: солістка Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка  Юлія Форсюк, засновник та генеральний директор міжнародного проекту - мережі фестивалів "EUROPEAN FESTIVAL" Рашель Кухтина та координатор фестивалю Лілія Андрієвська. Наприкінці заходу на учасників та глядачів чекав приємний сюрприз – пісня у виконанні Юлії Форсюк.

Представники обласного оргкомітету відмітили високий рівень підготовки наших конкурсантів та подякували за чудовий концерт. За підсумки відбіркових турів, які проходять по Харківській області 01 червня 2018 р. відбудеться гала-концерт на сцені  Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка.

Переглядів: 710 Повернутись