Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених класних керівників

13.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

12 квітня 2018 року у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених класних керівників в межах роботи «Школи молодого класного керівника» з теми «Діяльність класного керівника щодо формування активної життєвої позиції через виховання ціннісного ставлення до себе. Гендерний аспект» (середня ланка). Участь у занятті взяли 16 класних керівників закладів загальної середньої освіти міста.

Майстер-клас розпочала методист ММК Лампанченко К.В., яка актуалізувала тему майстер-класу, звернувши увагу на психологічні особливості учнів основної школи, наслідки заниженої самооцінки учнів даної вікової групи, виховні досягнення учнів основної школи в рамках формування ціннісного ставлення до себе.

Практичну частину майстер-класу підготувала вчитель-тренер основ здоров’я Толстопятова Людмила Валентинівна, яка з учасниками заходу провела тренінг «Гендерні стереотипи і молодь», орієнтований на учнів основної школи. Класні керівники ознайомились з технікою проведення тренінгу та взяли до уваги корисні вправи для роботи з учнями.

Слід відміти, що Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 у 2018 році розпочала роботу з реалізації  програми «Впроваджуємо гендерний підхід в освіті», що стартує в межах міжнародного проекту «Центр гендерної культури як платформа розширення прав і можливостей жінок та молоді» за підтримки ЄС.

Переглядів: 652 Повернутись