Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Показовий День цивільного захисту

11.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

10 квітня 2018 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6  було проведено показовий День цивільного захисту за темою «Дії керівного та командно-начальницького складу ЦЗ, невоєнізованих формувань, постійного складу школи при виконанні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», на якому були присутні заступник начальника відділу освіти Люботинської міської ради Сітченко В.М., директори закладів загальної середньої освіти та директор Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату м. Люботина.

Розпочався День цивільного захисту з проведення загальношкільної лінійки, де було оголошено план проведення Дня ЦЗ.

Гості відвідали виховний захід для учнів 2 класу «Щоб не сталося біди!», відкритий урок з основ здоров’я у 7 класі «Надзвичайні ситуації соціально-політичного характеру», вікторину  для учнів 8 класу «Безпека життєдіяльності», презентацію проектів «Надзвичайні ситуації техногенного характеру», виступ агітбригади юних пожежників. У подвір’ї школи відбулась комбінована естафета з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний захист».

За планом проведення Дня ЦЗ о 12-00 відбулося практичне відпрацювання постійним складом школи дії за сигналом «Увага всім!» на випадок пожежі у приміщенні школи.

Протягом дня учні мали змогу потренуватися у визначенні розміру та одяганні протигазу, виготовленні та накладанні ватно-марлевої пов’язки, переглянути виставку плакатів, стіннівок, малюнків.

Керівники шкіл теж не залишились пасивними спостерігачами, а взяли активну участь у вікторині «Безпека життєдіяльності», разом з учнями відпрацьовували вміння накладати пов’язки та джгут при різних видах травм.

День цивільного захисту у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проведено цікаво та повчально. Всі переконалися в тому, що отримані знання можуть знадобитися у повсякденному житті.

Заступник начальника Сітченко В.М.

Переглядів: 480 Повернутись