Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти міста

29.03.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

28 березня 2018 року на базі Люботинського дошкільного навчального закладу № 1 «Ялинка» відбувся семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти з теми  «Впровадження  освітньої програми «Впевнений старт», який провела тренер, вихователь-методист Попова Олена Олексіївна. Мета тренінгу - ознайомлення вихователів з програмно-методичним комплексом "Впевнений старт".

Під час заходу учасники ознайомилися з Освітньою програмою розвитку «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку,  змістом і методикою роботи за новою програмою, комплектом навчально-методичного забезпечення: методичним посібником «Впевнений старт: книга вихователя», навчальним посібником для дитини старшого дошкільного віку «Впевнений старт: книга дошкільника, альбомом «Впевнений старт: альбом для художньо-творчої діяльності», довідником «Впевнений старт: книга для батьків» — просвітницьке видання для активної співпраці педагогів і батьків майбутніх першокласників. Теоретичний матеріал поєднувався з практичними вправами у формі гри (виконавцями завдань були учасники тренінгу).

Слухачам була надана можливість практично опанувати алгоритм організації життєдіяльності за програмно-методичним комплексом "Впевнений старт". Були задіяні технічні засоби та рекомендовані у Книзі вихователя методичні посібники. Тренінг був цікавим, змістовним, продуктивним та корисним. Інформація була подана лаконічно, доступно та емоційно. Настрій був позитивним, ніхто не залишився байдужим.

Переглядів: 704 Повернутись