Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів математики

17.03.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

16 березня 2018 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено майстер-клас для вчителів математики шкіл м. Люботина за темою «Педагогічні технології та прийоми підготовки учнів до ЗНО та ДПА з математики в сучасних умовах». Метою  майстер-класу було: ознайомити присутніх із досвідом роботи вчителя математики щодо ефективності застосування педагогічних технологій та прийомів на уроках математики як дієвого засобу підвищення якості освіти та їх впливу на результативність у підготовці до ДПА та ЗНО з математики.

Робота майстер-класу розпочалася презентацією освітянської панорами «Педагогічні технології та прийоми підготовки учнів до ЗНО та ДПА з математики в сучасних умовах», яку провела вчитель математики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, учитель вищої категорії, учитель-методист Партола Р.О.

Під час практичного блоку учасники майстер-класу відвідали урок алгебри та початків аналізу в 10 класі з теми  «Похідна та її застосування» (вчитель Партола Р.О.), під час якого керівник майстер-класу продемонструвала присутнім використання різних форм роботи (індивідуальної, групової, в парах) та інтерактивних технологій (інформаційно-комунікативної, технології опрацювання проблемних та дискусійних питань, тестових технологій). На уроці було створено комфортні умови навчання, кожен учень відчував свою інтелектуальну спроможність при розвʼязанні поставлених завдань, панувала атмосфера взаємної емоційної та інтелектуальної підтримки, доброзичливості.

Наступним етапом майстер-класу була практична робота вчителів математики «Он-лайн тести ЗНО з математики як один із засобів підготовки до ЗНО», під час якого учасники семінару розв’язували завдання ЗНО минулих років. Учитель математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наказненко Т.М. ознайомила колег з програмами-конструкторами тестів та прикладним програмним забезпеченням, яке можна використовувати під час  підготовки та проведення уроків математики.

На завершення роботи було проведено круглий стіл «У методичний кейс я покладу…», під час якого було обговорено основні питання щодо підготовки до ЗНО з математики учнів, які навчаються у класах гуманітарного та універсального профілю навчання.

Під час підведення підсумків було визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК С.М. Мазій

Переглядів: 1274 Повернутись