Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар у формі «скарбнички молодого вчителя» для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста

20.03.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 березня 2018 року на базі Люботинського НВК № 2 проведено семінар у формі «скарбнички молодого вчителя» для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Використання відео та аудіо матеріалів для підвищення мотивації учнів на уроках англійської мови».

Мета семінару - ознайомити учасників заходу із досвідом роботи вчителя англійської мови щодо використання відео та аудіо матеріалів у освітньому процесі як засобу підвищення мотивації учнів.

Інформаційно-презентаційний блок розпочала молодий вчитель англійської мови Копилова Раїса Вікторівна. Вона представила доповідь з теми «Використання відео та аудіо матеріалів для підвищення мотивації учнів на уроках англійської мови». Учитель презентувала систему роботи з використанням відео та аудіо матеріалів у роботі з дітьми молодшої, середньої та старшої школи, під час підготовки учнів до ЗНО, організації роботи у мовному літньому таборі.

Практичний блок розпочався уроком англійської мови з теми «Discover the UK. London» («Відкриваємо Велику Британію. Лондон») у 5 класі. На уроці Копилова Р.В. використала роздатковий матеріал, мультимедійну презентацію. Упродовж уроку учитель змінювала види діяльності; учні працювали фронтально та в парах. Усі учні активно брали участь в роботі, старанно виконували всі завдання.

Копилова Р.В. ознайомила учасників семінару з дидактично-методичним і навчальним забезпеченням освітнього процесу з англійської мови в межах реалізації освітнього проекту «На крилах успіху».

Раїса Вікторівна – молодий спеціаліст і вперше бере участь у семінарі міського рівня. Тому бажаємо їй творчого натхнення та успіхів на освітянській ниві.

Переглядів: 390 Повернутись