Фінал чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?»
З метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності, у тому числі інтелектуальних ігор серед учнівської молоді 17 березня 2018 року у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» (далі - Гра). Участь у фіналі Гри взяли команди Люботинської гімназії № 1 (молодша вікова категорія), переможці міського етапу Гри, і Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (старша вікова категорія).
Команда учнів 7-9 класів Люботинської гімназії № 1 «Нова хвиля» посіла ІІІ місце у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?»!
Відділ освіти вітає команду Люботинської гімназії № 1 з достойним результатом та висловлює подяку адміністрації Люботинської гімназії № 1 за організаційну підтримку команди!




