Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Щоб первачків навчати, не слід педагогам осторонь стояти

09.03.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

5 березня 2018 року вчителі майбутніх першокласників та заступники директорів з НВР закладів освіти міста зустрілися на другому занятті «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

З першої хвилини зустрічі стало зрозумілим, що це не розрізнені представники з різних шкіл, а натхненна спільнота педагогів, які готові до нових викликів освітньої реформи.

Відпрацьовуючи нові організаційні підходи до освітнього процесу, заняття розпочалося із ранкової зустрічі, яку підготували вчителі початкових класів Ковенчук Л.В. (Люботинська ЗОШ № 6) та Стасевська А.В. (Люботинська гімназія № 1). Таке поєднання педагогів з різних навчальних закладів дало можливість створити невеличкий методичний міст між закладом нової формації – гімназією – та однокомплектною школою, адже спільна розробка сценарію ранкової зустрічі, пошук матеріалів для її проведення та створення інформаційного стенду дозволило педагогам ближче познайомитися із умовами навчання в різних закладах освіти та дізнатися про цікаві наробки колег.

Натхненні та вмотивовані після ранкової зустрічі, педагоги взялися до опрацювання питань організації освітнього середовища майбутніх першокласників  (тренер Міщенко М.А., заступник директора з НВР Люботинської гімназії №1) та зробили перші кроки в розумінні питань інтегрованого навчання (тренер Блізнякова О.А., методист ЛММК).

З метою ознайомлення із наскрізною моделлю розвитку інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу учасники прослухали відеолекцію завідувача центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти» Ставицького С.Б. Цікавим було практичне заняття, коли під час дистанційної лекції педагоги створювали мультимедійні тестові слайди для уроків математики. Слід відмітити, що тестові презентації для уроків в початковій школі вже запроваджують педагоги Люботинської ЗОШ № 3, тому присутні мали можливість переглянути роботи вчителя Титаренко С.В. для проведення уроків математики та навчання грамоти.

Методист ЛММК, Блізнякова О.А.

Переглядів: 535 Повернутись